Ви купуєте можливість дати ім’я вільній зірці у будь-якому з 12 зодіакальних чи 76 незодіакальних сузір’їв,а також фіксацію обраного імені в Українському астрономічному каталозі УКРАСТРО. “Вільної” — означає відомої тільки під буквено-цифровим кодом обсерваторій.

Називає зірки українська недержавна організація Астрономічний союз (свідоцтво про реєстрацію в Міністерстві юстиції України № 0065-2004 Г.О.). В завдання Астрономічного союзу входить реєстрація, систематизація і збереження буквених назв (імен) зірок в Українському астрономічному каталозі УКРАСТРО.

Український астрономічний каталог УКРАСТРО базується на зведеному каталозі астрометричних стандартів USNO-A2.0 (підготований US Naval Observatory і містить дані про координати більш 526 мільйонів зірок). Офіційний сайт Каталогу: www.ukrastro.org.

Астрономічний союз гарантує сумлінне складання і підтримку Каталогу, своєчасне внесення в Каталог інформації про нові власні імена зірок, видачу пакету встановлених документів, повідомлення широкому загалу про нові об’єкти Каталогу.

Вартість виділення власного імені для зірки складає
від 1345 грн. до 3795 грн. (залежить від зоряної величини) і включає внесення до Каталогу датованого запису про привласнене космічному об’єктові власне ім’я.

У руки ви отримуєте пакет документів, у якому:

  • іменний сертифікат
  • схематична карта сузір’я із вказаною зіркою
  • стислий астрономічний глосарій

Протягом 1-го робочого дня після оплати інформація про нове власне ім’я зірки потрапить до Каталогу і буде доступна на сайті www.ukrastro.org.

Назвати зірку можна у розділі НАЗВАТИ ЗІРКУ.

Сертифікат на зірку 12-ї зоряної величини

Зірка 12-ї величини

Таку зірку можна побачити за допомогою телескопу з 400-кратним збільшенням.

Вартість - 1345 грн.

Детальніше Купити
Сертифікат на зірку 10-ї зоряної величини

Зірка 10-ї величини

Зірку можна побачити за допомогою військового бінокля або простого телескопу за межами великих населенних пунктів.

Вартість - 2345 грн.

Детальніше Купити
Сертифікат на зірку 7-ї зоряної величини

Зірка 7-ї величини

Ця зоряна величина одна з найближчих і найяскравіших, вона є наступною після видимих неозброєним оком. Таку зірку можна побачити навіть з великих міст, за допомогою бінокля.

Вартість - 3795 грн.

Детальніше Купити